مدافعان حرم و امنیت کشور(منبع بیانات حضرت آقا): سایت khamenei.ir

[ad_1]

بسم الله الرحمن الرحیم

بخشی از فرمایشات  مقام معظم رهبری و فرمانده معزز کل قوا حضر ت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) در دیدار با خانواده شهدای عزیز مرزبانی و مدافع حرم در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۸

منبع : سایت khamenei.ir

¤¤¤¤¤¤ اگر مدافعان حرم نبودند باید در خیابانهای خودمان می جنگیدیم
بخشی از امنیت مان مربوط به مرزبانان است؛ شهدای مرزی ما مظلومند
▪ارزش شهدای ما باید معلوم شود؛ اگر شهدای مدافع حرم نبودند ما باید حالا با عناصر فتنه‌گرِ خبیثِ دشمنِ اهل‌بیت و دشمن مردم ایران و دشمن شیعه در شهرها و خیابان‌های خودمان می‌جنگیدیم.
 ▪[این عناصر] در عراق می‌خواستند خودشان را به مرزهای جمهوری اسلامی برسانند، جلویشان گرفته شد و تودهنی خوردند؛ حالا هم که به‌کل دارند ازاله می‌شوند و جارو می‌شوند.
▪در سوریه هم اگر کاری که سرداران با ارزش ما انجام دادند انجام نمی‌شد، حالا باید در همین اطراف می‌جنگیدیم.
▪بخش مهمی از امنیت امروز مربوط به مدافعان حرم است و بخش دیگر امنیتمان مربوط به مرزداران ما است. شهدای مرزی ما مظلومند؛ این طفلک‌ها دیده هم نمی‌شوند؛ مردم بدانند که این‌ها چقدر دارند به مردم خدمت می‌کنند. خدمت که فقط آب و نان نیست؛ بالاتر از آن، امنیت است.

▪به هارت و هورت این کسی که تازه در آمریکا آمده نگاه نکنید آمریکا از اول دنبال تغییر نظام بوده و همیشه شکست خورده .

▪این انقلاب و نظامی که به وجود آمد، این از اول با دشمنی‌های سخت مواجه بود. حالا به این هارت‌وهورت‌های این بابایی که تازه آمده در آمریکا نگاه نکنید؛ این‌ها جدید نیست؛ این‌ها از اول بود؛ حالا زبان‌ها و لحن‌هایشان فرق می‌کند. از روز اول این هارت‌وهورت‌ها علیه جمهوری اسلامی بوده تا امروز؛ قریب چهل سال است؛ هیچ غلطی نتوانستند بکنند. این نهال را آن‌وقتی که یک ترکه‌ی نازک روی زمین بود نتوانستند بِکَنند، امروز تبدیل شده به یک درخت تناور؛ می‌توانند بکنند؟ غلط می‌کنند.
▪می‌گویند می‌خواهیم نظام جمهوری اسلامی را تغییر بدهیم؛ خب کِی بوده که شما نخواستید این کار را بکنید؟ همیشه خواستید، همیشه سرتان به سنگ خورده، همیشه دماغتان به خاک مالیده شده؛ بعد از این هم همین خواهد بود.
▪این‌ها ملت ایران را نشناختند؛ این مفاهیم، ملت ایران را زنده نگه داشته است. این‌هایی که تازه در آمریکا سر کار آمده‌اند، مثل این کسانی که تازه وارد عالَمِ چاقوکشی شدند، این چاقوکشان تازه‌کار، بی‌تجربه، که به هرجا می‌رسند یک نیش چاقویی می‌زنند؛ نمی‌فهمند چه‌کار دارند می‌کنند، تا وقتی که توی دهانشان بخورد. وقتی توی دهانشان خورد آن‌وقت می‌فهمند حساب چیست، کتاب چیست.
▪شما ببینید از اول انقلاب این کسانی که در آرزوی نابودی جمهوری اسلامی بودند و حالا در اعماق جهنم هستند و از این دنیا با حسرت و ناکامی رفته‌اند چقدر هستند.
▪جمهوری اسلامی با اقتدار کامل ایستاده است. بعد از این هم همین‌جور خواهد بود. این را بدانند، همه بدانند؛ هم دشمن بداند، هم دوستان با اخلاص بدانند، هم آن دوستانی که گاهی دلشان می‌لرزد بدانند؛ جمهوری اسلامی مستحکم ایستاده است و بدانید آن‌ها نمی‌توانند به ما سیلی بزنند،
ما به آن‌ها سیلی خواهیم زد …    ۹۶/۳/۲۸

و دیدیم سیلی محکمی از نوع موشکی اش در دفاع از امنیت کشور و انتقام خون شهدای بی گناه حملات تروریستی اخیر تهران ، شب گذشته به تکفیری های تروریست زده شد که صدایش در گوش جهان پیچید .و تمام اربان این گروهک تروریستی حساب کار دستشان آمد …امید که همواره با اطاعت و تبعیت از فرامین رهبر عزیزمان مملکت در امنیت کامل روز به روز در ابعاد مختلف پیشرفت نماید و دشواریها را پشت سر بگذاریم ….. ان شاالله

 《 تعجیل در ظهور آقا امام زمان ( عج) و برای سلامتی رهبر فرزانه و اندیشمند و عزیز انقلاب و شادی ارواح طیبه شهدا   “صلوات” 》

” اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم “

……‌‌‌……….‌‌……………………………

تقدیم به شهدای عزیز مدافع حرم
و تمامی دوستداران اهل بیت سلام الله علیهم

یادمان رفت که مدیون شهیدان هستیم
یادمان رفت که اصلاً همه انسان هستیم

ای پیمبر بخدا بار دگر صحبت کن
یادمان رفت که ما وارث سلمان هستیم

هرچه داریم و نداریم همه از علی است
بی علی ما همگی بی سر و سامان هستیم

حرم حضرت زینب هدف خولی هاست
یادمان رفت که ما بچه مسلمان هستیم

دختر فاتح خیبر! همه جا خانه ی توست
یادمان رفت که ما سرزده مهمان هستیم

دختر حضرت زهراست میان آتش
یادمان رفت که ما خادم ایشان هستیم

ما نمک خورده ی عشقیم ولی عاشق نه
بهتر این است بگویم همه بی جان هستیم

سوریه خط مقدم شده ایرانی ها !
یادتان رفت که ما ساکن ایران هستیم؟

……………………………………………
علی رفیعی وردنجانی ( پریش)

1396/03/29

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *